Bu işaretlere bakılırsa vergi affı geliyor!


Hem Maliyeye hem halka yakın bir yazar sorulsa ilk akla gelecek isimlerdendir Şükrü Kızılot… Önceki günkü gazetelerde yer aldı Kızılot’un sözleri… İddiası; vergi affının geleceği… Ben de KDV borçları dışında büyük bir vergi affının hazırlanacağıını düşünüyorum. Bunu bir kaynağa dayanarak söylemiyorum; işleri tıkanan esnafın her geçen gün internette daha fazla “vergi affı” araması yapmasına, Kızılot Hoca gibi belediye seçimlerinin yaklaşmasına ve daha önemlisi de Maliye’ye bu kadar yakın olan birinin vergi affı geliyor demesine dayanarak söylüyorum.
Şükrü Kızılot hafta içinde katıldığı bir seminerde varlık barışının önemine değiniyor. Parası olanlar için bunun önemli bir şans olduğuna inanıyor Şükrü Kızılot…
Ancak herkesin merak ettiği doğa olarak bir vergi affı olup olmayacağı… Kızılot, Sözcü gazetesine yansıyan haberde, Tür­ki­ye­’de ye­rel se­çim­le­re kı­sa bir sü­re kal­dı­ğı­nı, bu yüz­den ye­ni bir ver­gi af­fı bek­le­di­ği­ni de söylemiş. seçimlerin etkisiyle öarlık barışı sonrası bu kez vergi barışı (af değil barış!) çıkacağını kaydeden Kı­zı­lot, bi­rik­miş borç­lar, ih­ti­laf­lı ver­gi mah­ke­me­sin­de olan­lar ve­ya ka­sa­sın­da ca­ri he­sa­bın­da na­kit var gö­zü­ken­le­re yö­ne­lik 2014 yı­lın­da çıkacağını düşündüğünü dile getirdi.

Yeni yorum gönder

  • Web sayfası ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantıya çevrilir.
  • İzin verilen HTML etiketleri: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünürler.

Biçimlendirme seçenekleri hakkında daha fazla bilgi

sponsorlu bağlantılar

Anket

Çalıştığınız iş alanını neden tercih ettiniz:

Son yorumlar